Ještě v pátek nebyl součástí nominace na sobotní mistrovské utkání. Když však kvůli nemoci Petra Opletala potřeboval A tým posilu, Kryštof Maňour neváhal ani na chvíli. Navzdory svému nabitému programu si našel čas a znovu přišel týmu pomoci. Jak už se pomalu stává tradicí, na trase „Praha – mistrovské utkání“ byl - tentokrát v Pardubicích - připraven „na značkách“. A svou roli zvládl opět na jedničku. Na konto týmu přidal další dva důležité body a svou letošní mistrovskou bilanci vylepšil na úctyhodných 12 vítězství a pouhé 2 porážky.
Kryštofe, děkujeme za tvůj přístup, obětavost, pokoru, spolehlivost i všechny další skvělé vlastnosti, které do našeho klubu přinášíš. Velmi si tě vážíme!


