Upravit stránku

TOSK nabízí bohatý program pro neregistrované a rekreační hráče. Aktuální údaje získáte u správce dvorců. Od sezóny 2011 je v rámci soutěže "O nejlepšího hráče oddílu" veden "žebříček neregistrovaných" včetně doplnění kritérií bodování o kategorie soutěží neregistrovaných.

TOSK nabízí rekreační hraní pro mládež, dospělé, firemní i jiné akce. Probíhá celoročně denně na venkovních dvorcích, v případě nepříznivého počasí a v zimním období v hale. Je organizováno správcem areálu a je podmíněno členstvím v TOSK, pro hosty zaplacením hracích poplatků a pro všechny respektováním pravidel návštěvního řádu popř. osobními pokyny správce.

Pojď s námi hrát

Nová akce za finanční podpory města Žamberk pro začínající tenisty po vedením kvalifikovaného trenéra. Probíhá v květnu a v červnu vždy ve čtvrtek od 18:00 a v pátek od 10:00 hod v areálu TOSK Žamberk. Trenér zdarma, pronájem dvorce bude rozpočítán podle počtu hráčů. S sebou sportovní oblečení, vše ostatní zapůjčíme. Více informací poskytne trenér TOSK Žamberk Radek Neugebauer, tel. 737 526 964.

Masters series TOSK Žamberk
Nový seriál turnajů pro neregistrované zakončený závěrečným turnajem MASTERS. Okruh 5 turnajů včetně finalového MASTERS pořádá TOSK Žamberk ve spolupráci s partnery klubu. Podrobnější údaje včetně termínů a kontaktů pro přihlášení jsou k dispozici u Jakuba Kulhánka (tel.775 130 865).

Extraliga a Liga neregistrovaných  
Soutěž byla organizovaná do roku 2016 jako Liga neregistrovaných (celkem 35 ročníků). Od roku 2017 dochází k úpravě systému soutěže. Týmy jsou rozděleny na základě předchozích výsledků v Lize na 2 skupiny tj. extraliga a liga. Ve skupinách se hraje 2kolově každý s každým a ve finálovém dni sehrají jednotlivé týmy závěrečné zápasy o pořadí a první tým z ligy a poslední tým z extraligy baráž o setrvání, sestup nebo postup. Dotazy a přihlášky v průběhu dubna u správce a vedoucího soutěže Jakuba Kulhánka tel. 775 130 865 nebo 724 193 236. Ročník 2012 byl podpořen v rámci grantu Pardubického kraje a města Žamberk, ročníky 2013 - 2018 byly finančně podpořeny městem Žamberk, ročníky 2016 a 2017 byly podpořeny Pardubickým krajem.

Letní turnaj neregistrovaných
Termínově je každoročně zařazen na první víkend v září a je organizován pro dvouhru ve dvou kategoriích pro muže do a nad 50 let a pro čtyřhru bez rozdílu věku.
Garantem turnajů je Filip Andrš. Pro podrobnější info o termínech a podmínkách účasti sledujte prosím nabídku akcí v sekci "Aktuality" nebo přímo kontaktujte Filipa Andrše tel. 777 129 688.

Zimní turnaje neregistrovaných
Tradice zimních halových turnajů byla zahájena v zimě 2009. Jsou vypsány zvlášť pro dvouhru ve vánočním čase (doporučujeme jako rekonvalescenci po vánočních svátcích) a pro čtyřhru v průběhu února. Garantem turnajů je Filip Andrš. Pro podrobnější info o termínech a podmínkách účasti sledujte prosím nabídku akcí v sekci "Aktuality" nebo přímo kontaktujte Filipa Andrše tel. 777 129 688.

Turnaje pro neregistrované - seriál Malý OPEN
Tyto turnaje se pořádají jako součást seriálu turnajů Malý OPEN. Pro více informací včetně výsledkového servisu klikněte nebo kontaktujte osobně nebo telefonicky Jakuba Kulhánka (tel.775 130 865 nebo 724 193 236).

HuráLiga

TOSK Žamberk se stal v srpnu 2021 jedním z partnerů "HuráLigy", seriálu tenisových turnajů pro neregistrované hráče. "Jsme největší amatérská liga v ČR. Od roku 2011 se zabýváme organizací dlouhodobých sportovních soutěží pro amatérské sportovce, kterými sami jsme. HuráLiga vznikla v roce 2018 v Ústí nad Labem. Od roku 2019 jsme se začali rozšiřovat z Ústí nad Labem do dalších měst po celé republice, přibrali jsme mimo badminton i tenis, stolní tenis a esport. Aktuálně působíme ve 23 městech v ČR a díky HuráLize na přání přibíráme další obce a města jako třeba Žamberk," vysvětluje Ondřej Krejčí, zakladatel celého projektu. 

Tenis do škol
Nabídka pro všechny typy škol v Žamberku a okolí. Nabízíme v dopoledních hodinách dvorce a halu, zapůjčení raket a míčů popř. také službu trenéra. Informace podá člen výboru TOSK Martina Hlaváčová tel. 607 685 911.

Nábor do TOSK
Zveme nové zájemce o tenis mezi nás! Zájemci o závodní tenis kontaktujte pana Radka Neugebauera tel. 737 526 964, který provozuje Tenisovou školu při TOSK.
Zájemci o rekreační hraní kontaktujte, prosím, člena výboru TOSK Martinu Hlaváčovou tel. 607 685 911.

Liga neregistrovaných

Soutěž neregistrovaných tenistů byla založena v roce 1981 jako "Liga neregistrovaných týmů" a na počátku ji hojně hrály týmy pod záštitou firem. Ligu dlouhá léta vedl bývalý závodní hráč oddílu a dodnes skalní člen Milan Kacálek a v nejlepších letech v ní každoročně hrálo kolem 20 týmů, v nichž bylo celkem zapojeno i k 50 neregistrovaných hráčů. Po dostavbě areálu v roce 2007 a změnách konceptu fungování tenisového klubu se Ligy neregistrovaných ujal Jakub Kulhánek a změnil koncept celé soutěže. Liga se v tomto období potýkala s propadem účasti týmů a ročně v ní startovalo do 10 týmů. Soutěž tedy postupem času změnil od základů, s příchodem nových týmů pak i rozdělil na extraligu resp. ligu neregistrovaných, a zvedl tak každoroční počet týmů na 6 v extralize a 8-10 v lize.  Soutěž nově probíhá od května do června a je zakončena finálovým dnem, ve kterém se se hrají zápasy o umístění, baráž mezi nejlepším z ligy a posledním týmem z extraligy. Finálový den je nakonec zakončen vyhlášením celkových výsledků, grilováním a posezením hráčů v areálu klubu.

 • 2010

  Ročník 2010 ovládlo družstva ČD Cargo před Maratonci. V boji o 3.místo vrátili Kanci 13 porážku ze skupiny Vysloužilcům. Dík patří vedoucímu soutěže Jakubovi Kulhánkovi za organizaci soutěže včetně závěrečného vyhodnocení a přípravy hodnotných cen. Účastníkům díky za přístup a chuť do hry, poprve se podařilo dokončit soutěž před prázdninami. Díky také za dotaci ze státního rozpočtu ČR v rámci projektu "Sportuj s námi pro r.2010", která byla poskytnuta prostřednictvím Orlického sportovního sdružení.

 • 2011

  Ročník 2011 vyvrcholil v sobotu 18.6.2011 sehráním finále a dalších zápasů o pořadí. Po lítých bojích (z 12 zápasů se hrálo 9 super tiebreaků) se nakonec radovali Maratónci. Příjemné bylo, že se všichni sešli v pohodě na slavnostním vyhodnocení, nechyběly krásné ceny, dostatek energetických nápojů a zdravé menu z dalekého Vietnamu (vařil Roman Nam) bylo odměnou pro všechny. Výbor TOSK děkuje všem hráčům za účast a realizačnímu týmu v čele s Kubou Kulhánkem za organizaci, sponzorům včetně Města Žamberk a Pardubickému kraji. Jsme rádi, že nezávodní hráči jsou aktivní a věříme v posílení počtu týmů v dalších ročnících Ligy.

 • 2012

  I v roce 2012 se uskutečnil již 31. ročník Ligy neregistrovaných. Liga má dlouholetou tradici a je v poslední době opět jednou z nejúspěšnějších a nejvyhledávanějších soutěží v klubu TOSK Žamberk a tento ročník se stal jedním z nejlepších co se týká obsazenosti a kvality. Celkem se přihlásilo 10 týmů, ve kterých se prezentovalo 31 hráčů a sehrálo se celkem 45 mistrovských utkání v základní skupině a 4 finálová utkání. Nejúspěšnější týmem se stal tým Vysloužilců (Nam Roman, Kulhavý Pavel), který prošel soutěží bez prohry a finále porazil tým Poškozených (Hájek Ondra,Jindra Pavel, Jindra David). Každoročně se také vyhodnocuje soutěž o nejúspěšnějšího singlového hráče ligy, kterým se stal Roman Nam a soutěž o nejlepší deblový pár ligy, kterou vyhrála dvojice Nam Roman, Kulhavý Pavel. Výsledky: 1. Vysloužilci ( Nam Roman, Kulhavý Pavel ), 2. Poškozený ( Hájek Ondra, Jindra Pavel, Jindra David ), 3. Kaňouři ( Heger Zbyňek, Chládek Pepa, Vébr Jarda ), 4. Buldoci ( Divíšek Jiří, Maleček Petr, Bříza Jaroslav ), 5. Maratonci ( Andrš Filip, Absolón Mirek, Maivald Tomáš, Kočíř Aleš ), 6. Berdoši ( Bergman Petr, Doleček Jiří, Šindelář ), 7. Rafani ( Belobrad Michal, Kacálek Tonda, Kalous Libor ), 8. Ztraceni ( Nam Tomáš, Grobelný Martin ), 9. Nováčci ( Chládek Pepa, Grosskopf Pepa, Komůrka Jakub, Stejskal Jarda ), 10. Kandela ( Kerschbaum David, Jansa Miloš, Ráb Jiří, Musil Jiří )

 • 2013

  Každý z hráčů, který hraje Ligu neregistrovaných od jejího vzniku, má v podvědomí, že Liga má v našem klubu dlouholetou tradici , že o ní byl veliký zájem a za dobu trvání se jí zúčastnilo řada týmů. Těší mě i celé vedení TOSK, že loňský rok navázal na dobrou tradici a letos se podařilo přilákat 2 nové týmy a některé týmy prošly změnami ve složení. 32.ročník Ligy v roce 2013 v období květen- červen odehrálo celkem 11 týmů. Ukončení bylo jako každoročně ve stylu grilovací akce a rautu připraveného Romanem a Tomášem Namem a sehráním zápasů o umístění. Finále a svůj první titul v lize vyhrál tým Oušťáků ve složení Pavel Horálek a Petr Dušek. Těší nás a věřím, že i hráči a sponzoři klubu jsou spokojeni, že se podařilo ligu kvalitativně pozvednout a zvýšit její oblíbenost. Výsledky: 1. Oušťáci ( Horálek Pavel, Dušek Petr ), 2. Tichá Voda ( Nam Roman, Kulhavý Pavel, Jakub Komůrka, David Kerschbaum ), 3. Buldoci ( Divíšek Jiří, Maleček Petr, Bříza Jaroslav ), 4. Poškozený ( Hájek Ondra, Jindra Pavel, Jindra David ), 5. Maratonci ( Andrš Filip, Absolón Mirek, Maivald Tomáš, Kočíř Aleš ), 6. Kaňouři ( Heger Zbyňek, Chládek Pepa, Vébr Jarda ), 7. Abstinenti ( Jirásek Ivo, Šimek Radim, Grosskopf Pepa, Chládek Pepa, Hraníček Libor ), 8. Berdoši ( Bergman Petr, Doleček Jiří, Šindelář ), 9. Avataři ( Grim David, Konečný Jiří, Podolský Radim, Toman Kamil, Tichý Oldřich ), 10. Rafani ( Belobrad Michal, Kacálek Tonda, Kalous Libor ), 11. Ztraceni ( Nam Tomáš, Grobelný Martin )

 • 2014

  V roce 2014 se uskutečnil již 33. ročník Ligy neregistrovaných, kterého se zúčastnilo 35  hráčů startujících v deseti týmech. Hrálo se systémem každý s každým v jarním období se závěrečným zakončením a společným grilováním. Všem hráčům děkuji za účast a těším se na další ročník ligy. Jakub Kulhánek, vedoucí soutěže. Výsledky: 1. Oušťáci ( Horálek Pavel, Dušek Petr ), 2. Maratonci ( Andrš Filip, Absolón Mirek, Maivald Tomáš, Hovad Zdeněk, Černoch Jan ), 3. Buldoci ( Divíšek Jiří, Maleček Petr, Bříza Jaroslav ), 4. Kaňouři ( Heger Zbyňek, Chládek Pepa, Kacálek Milan, Vébr Jarda ), 5. Poškozený ( Hájek Ondra, Jindra Pavel, Jindra David ), 6. Rafani ( Kulhánek Jakub, Kacálek Tonda, Komůrka Jakub ), 7. Berdoši ( Bergman Petr, Doleček Jiří, Šindelář Josef, Kerschbaum David, Bílý Luděk ), 8. Avataři ( Grim David, Konečný Jiří, Podolský Radim, Toman Kamil, Tichý Oldřich ), 9. Ztraceni ( Nam Tomáš, Grobelný Martin ), 10. JZD ( Kašpar Jiří, Vencl David, Dostálek Zdeněk )

 • 2015

  Ve 34. ročník Ligy neregistrovaných zvítězili Oušťáci ve složení Krsička Jaroslav, Matoušek Radim, Matoušek Martin, Maršalík Roman, Horálek Pavel, Dušek Petr. Na druhém místě skončil tým Poškozených (Dostál Martin, Hájek Ondra, Jindra Pavel, Jindra David) a třetí místo obsadili Buldoci, jejichž soupiska obsahovala tato jména: Kubíčková Hana, Divíšek Jiří, Maleček Petr, Bříza Jaroslav. Další pořadí:  4. Nám je to jedno (Černý David, Unzeitig Karel, Cvik Robert, Slivko Petr, Brunclik T.), 5. Kaňouři (Kacálek Milan, Chládek Pepa, Heger Zbyňek, Vébr Jaroslav, Hovádek Petr), 6. Rafani (Jandík Martin, Kacálek Antonín, Nam Roman, Andrš Filip, 7. Ztraceni (Nam Tomáš, Grobelný Martin), 8. Berdoši (Bergman Petr, Doleček Jiří, Šindelář Josef, Kerschbaum David, Bůžek P.), 9. Avataři (Grim David, Konečný Jiří, Podolský Radim, Toman Kamil, Tichý Oldřich), 10. Amatéři (Jirásek Ivo, Chládek Pepa Let., Chládek Pepa ml., Grosskopf Pepa) a 11. JZD (Vencl David, Dostálek Zdeněk, Blažek Jaroslav)

 • 2016

  Na konci června po dvou měsících tenisových bitev byl úspěšně ukončen již 35. ročník Ligy neregistrovaných TOSK Žamberk. Zařadil se mezi významné ročníky,  a to jak na rekordním počtem startujících týmů, tak na náročností organizační a termínovou, kdy v základní tabulce bylo sehráno celkem 55 utkání. Zakončení ligy jako každý rok proběhlo v jeden den. V něm za úmorného vedra se odehrály závěrečná utkání o umístění a poté zakončena letošní sezóna Ligy grilováním a společným posezením. Všem děkuji za účast., Jakub Kulhánek, vedoucí ligy. Akce byla finančně podpořena městem Žamberk. Děkujeme. Výsledky: 1. Oušťáci  ( Krsička Jaroslav, Stránský Petr, Matoušek Martin, Matoušek Radim ), 2. LA Team ( Maršalík Roman, Jurča Zbyněk, Krsek Pavel, Vlč Ladislav, Jansa Jiří ), 3. Nám je to jedno ( Černý David, Slívko Petr, Cvik Robert, Unzeitig Karel, Broulík Tomáš ), 4. Rafani ( Hudousek Michal, Jandík Martin, Kacálek Antonín ), 5. Poškozený ( Hájek Ondra, Šmirous Jakub, Jindra Pavel ), 6. Kaňouři ( Vébr Jaroslav, Chládek Pepa, Kacálek Milan, Heger Zbyněk, Hovádek Petr ), 7. Maratonci ( Blažek Jaroslav, Grobelný Martin, Andrš Filip, Absolón Mirek, Kerschbaum David ), 8. Berdoši ( Bergman Petr, Doleček Jiří, Šindelář Josef, Grosskopf Josef, Pejhřimovský Petr ), 9. Avataři ( Grim David, Toman Kamil, Podolský Radim Konečný Jiří ), 10. Ztraceni ( Pham Roman, Nam Tomáš ), 11. Buldoci ( Kulhánek Jakub, Maleček Petr )

 • 2017

  Třicátýšestý ročník byl prvním ročníkem, který prošel velkou změnou v podobě rozdělení na extraligu a ligu neregistrovaných. Od loňského roku stoupl počet přihlášených týmů na 12 (6 do Extraliga a 6 Liga). Utkání o postup do extraligy hrálo družstvo Buldoků proti poslednímu týmu z extraligy Rafanům, kteří utkání vyhráli a uhájili extraligovou příslušnost. Extraliga: 1. Oušťáci ( J.Krsička, P.Stránský, R.Matoušek, M.Matoušek ), 2. Turisti ( V.Wiesinger, R.Pham, J.Šedý ), 3. Nám je to jedno ( D.Černý, D.Ševčík, P.Slívko, R.Cvik, K.Unzeitig ), 4. Poškozený ( F.Andrš, O.Hájek, P.Jindra, J.Šmirous ), 5. Smršť ( F.Šveřepa, L.Bernard, M.Hanyk ), 6. Rafani ( Hudousek, M.Jandík, T.Sládek, T.Polívka ). Liga: 1. Buldoci ( J.Kulhánek, P.Maleček, M.Šmirous ), 2. Maratonci ( M.Absolón, J.Komůrka, M.Grobelný, J.Blažek, P.Gering, L.Dohnal ), 3. Kaňouři ( J.Vébr, J.Chládek, M.Kacálek, Z.Heger, P.Hovádek )4. Avataři ( D.Grim, J.Konečný, A.Talacko ), 5. Berdoši ( P.Berman, J.Doleček, J.Šindelář, J.Groskopff ), 6. Ztraceni ( T.Nam, A.Panchartek, Li Lam)

 • 2018

  V sobotu  30. 6. 2018 byl zakončen již 37. ročník Extraligy a Ligy neregistrovaných hráčů klubu TOSK Žamberk, která v klubu probíhá vždy od května do konce června. Týmy nejdříve hrály ve skupinách každy s každým, v lize dokonce dvoukolově, a poté si zahrály ve finálový den o konečné umístění a baráž mezi soutěžemi. Extraliga: 1. Okresní výběr ( Maršalík R., Krsička J., Škrkoň P.), 2. Oušťáci ( Stránský P., Jemelík D., Černý M., Král D., Matoušek R. ), 3. Turisti ( Wiesinger W., Pham R., Lam Li, Nam T.), 4. Poškozený ( Andrš F., Sýkora P., Hájek O., Šmirous J.), 5. Nám je to jedno ( Černý D., Ševčík D., Slívko P., Cvik R., Unzeitig K. ), 6. Buldoci ( Šmok D., Kulhánek J., Maivald T., Maleček P. ), 7. Smršť ( Šveřepa F., Bernard L., Hanyk M., Dočkalík R. ). Liga: 1. Kaňouři ( Chládek P., Heger Z., Vébr J., Kacálek M., Hovádek P. ), 2. Klapzubáci ( Jindra A., Jindra D., Štorek J., Jindra P. ), 3. Maratonci ( Gering P., Grobelný M., Absolón M., Blažek J., Komůrka J. ), 4. Avataři ( Grim D., Konečný J., Talacko A., Šmirous M. ), 5. Rafani ( Šedý J., Jandík M., Polívka T., Sládek T., Hudousek M., Kacálek A.), 6. Berdoši ( Bergman P., Doleček J., Šindelář J., Groskopf J. )

 • 2019

  V sobotu 29. června proběhlo úspěšné zakončení již 38. ročníku Extraligy a Ligy neregistrovaných hráčů.  Letošní ročník zaznamenal nový rekord v počtu týmů přihlášených v obou soutěžích (celkem 15) i hráčů na soupiskách, kterých bylo celkem 69. Extraligu vyhrál tým "Okresního výběru", který po vyrovnaném finálovém boji přetlačil "Oušťáky" 2:1. V lize zvítězil tým "Raketou na Mars", který čeká zápas o extraligu s týmem Buldoků. Konečné pořadí Extraligy neregistrovaných: 1. Okresní výběr (Maršalík Roman, Krsička Jaroslav, Škrkoň Petr), 2. Oušťáci ( Jemelík David, Stránský Petr, Černý Martin, Král Daniel, Matoušek Radim ), 3. Nám je to jedno ( Černý David, Slívko Petr, Ševčík Daniel, Cvik Robert, Unzeitig Karel, Šotola Michal ), 4. Megapoškozený ( Šmirou Jakub, Sýkora Pavel, Hájek Ondra, Andrš Filip ), 5. Turisti ( Wiesinger Wolfgang, Pham Roman, Lam Li, Nam Tomáš ), 6. Buldoci ( Maivald Tomáš, Kulhánek Jakub, Šmok Daniel, Maleček Petr ). Konečné pořadí Ligy neregistrovaných: 1. Raketou na Mars ( Šveřepa Filip, Dočkalík Radek, Hanuš Petr, Fremuth Jan, Hroch Pavel, Nekola Lukáš ), 2. Klapzubáci ( Jindra Adam, Jindra David, Štorek Jaroslav, Jindra Pavel ), 3. Kaňouři ( Chládek Pepa, Heger Zbyňek, Vébr Jaroslav, Kacálek Milan, Hovádek Petr ), 4. Maratonci ( Válek Radim, Grobelný Martin, Absolón Miroslav, Blažek Jaroslav, Komůrka Jakub ), 5. Avataři ( Grim David, Konečný Jiří, Šmirous Marek ), 6. Berdoši ( Doleček Jiří, Šindelář Josef, Dostál Luděk, Kos Michal, Matoušek Kamil ), 7. Rafani ( Šedý Jaroslav, Jandík Martin, Zaňka Tomáš, Sládek Tomáš, Kacálek Antonín, Polívka Tomáš st. ), 8. Hobíci ( Všetička Tomáš, Hejkrlík Petr, Dvořák Václav, Skořepa Jindřich, Kalivoda Ladislav ), 9. Mladé pušky ( Talacko Aleš, Kaška Jan, Klec Tomáš, Kaška Jaromír). 

 • 2020

  V sobotu (27.6.) proběhlo úspěšné zakončení již 39. ročníku extraligy a ligy neregistrovaných hráčů. I přes nejistotu začátku soutěže z důvodu pandemie Covid-19 se nakonec do obou soutěží přihlásilo 13 týmů, v niž bylo na soupiskách celkem 49 hráčů. Finálový den se konal tak jako každý rok poslední víkend v červnu a o občerstvení se po mnoha letech postaral Roman Pham se svojí rodinou a připravili nám tak skvělý kulinářský zážitek z vietnamských specialit. Extraligu tento rok vyhrálo nováčkovské družstvo z Letohradu, které porazilo v souboji o 1. místo tým Turistů. Celou Ligu pak vyhrál tým Kaňouři, který na finálový den čekala baráž o extraligu neregistrovaných, ve které po velkém boji prohráli 1:2 s týmem Buldoci, který tak udržel soutěž i pro příští rok. Všem hráčům děkuji za skvělou soutěž a budu se těšít na příští již 40.ročník. Jakub Kulhánek

  Extraliga neregistrovaných 2020

  1. Letohrad ( Jirásek Ivoš, Kaplan Vojtěch, Babák Kamil, Chára Pavel, Toman Martin)

  2. Turisti ( Wiesinger Wolfgang, Pham Roman )

  3. Poškozený ( Šmirous Jakub, Andrš Filip, Hájek Ondra, Ševčík Daniel )

  4. Páni kluci ( Lam Li, Nam Tomáš )

  5. Buldoci ( Maivald Tomáš, Kulhánek Jakub, Šmok Daniel, Maleček Petr, Černý David)

  Liga neregistrovaných 2020

  1. Kaňouři ( Chládek Pepa, Heger Zbyňek, Vébr Jaroslav, Kacálek Milan, Hovádek Petr )

  2. Klapzubáci ( Jindra Adam, Jindra David, Štorek Jaroslav, Jindra Pavel )

  3. Maratonci ( Válek Radim, Absolón Miroslav, Grobelný Martin, Komůrka Jakub )

  4. Berdoši ( Doleček Jiří, Šindelář Josef, Bergman Petr, Matoušek Kamil )

  5. Dasty tým ( Dostál Martin, Dostál Martin ml., Blažek Jaroslav )

  6. Rafani ( Šedý Jaroslav, Jandík Martin, Jandík Tomáš, Hudousek Michal )

  7. Hobíci (  Hejkrlík Petr, Všetička Tomáš, Skořepa Jindřich, Dytrt Lukáš )

 • 2021

  O uplynulém víkendu proběhlo úspěšné zakončení již 40. ročníku extraligy a ligy neregistrovaných hráčů. Tento jubilejním ročník byl znovu rekordní a předčil všechny ročníky za posledních 15 let, a to co do počtu přihlášených týmů v obou soutěžích (16)  i hráčů na soupiskách, kterých bylo celkem 67. "Jsem rád za nové týmy, které se přihlásily do naší soutěže. Z jejich strany bylo mnoho vyhraných utkání a určitě byla čest je mít v soutěži," pochvaloval si ředitel soutěže Jakub Kulhánek. Extraligu tento rok vyhrál tým Aniťuk (Petr Stránský, Martin Černý), který ve strhujícím finále porazil tým Okresního výběru. "Pro náš tým byl letošní ročník návratem po roční pauze a jsme moc rádi, že jsme mohli opět poměřit síly s mnoha kvalitními soupeři. Vítězství v lize si moc ceníme, finálovým soupeřem byli několikanásobní mistři let předchozích a rozhodně neprodali svou kůži lacino. Zároveň chceme TOSK Žamberk poděkovat za skvělou organizací celé ligy. Moc rádi se zúčastníme i příští rok," prohlásil za vítězné družstvo Petr Stránský. Již skupinovou fázi ligy vyhrál tým Klapzubáci, který si na finálovém dni zahrál baráž s posledním týmem z extraligy (Páni kluci) a díky jasné výhře postoupil do vyšší soutěže.

  Extraliga:
  1. Aniťuk ( Stránský Petr, Černý Martin)
  2. Okresní výběr ( Maršalík Roman, Krsička Jaroslav, Škrkoň Petr)
  3. Megapoškozený ( Andrš Filip, Šmirous Jakub, Hájek Ondřej, Sýkora Pavel, Slívko Petr)
  4. Turisti ( Wiesinger Wolfgang, Šedý Jaroslav, Pham Roman)
  5. Baleťáci ( Jirásek Ivoš, Chára Pavel, Babák Kamil, Moravec Radek)
  6. Buldoci ( Kulhánek Jakub, Maivald Tomáš, Šmok Daniel, Maleček Petr, Černý David)
  7. Páni Kluci ( Lam Li, Nam Tomáš, Wu, Hoan Michal)

  Liga:

  1. Klapzubáci ( Jindra Adam, Gering Pavel, Jindra David, Jindra Pavel)
  2. Kaňouři ( Chládek Josef, Heger Zbyňek, Vébr Jaroslav, Kacálek Milan, Hovádek Petr)
  3. Maratonci ( Válek Radim, Komůrka Jakub, Absolón Miroslav, Grobelný Martin, Jandík Martin)
  4. Berdoši ( Doleček Jiří, Šindelář Josef, Bergman Petr, Groskopf Josef, Matoušek Kamil)
  5. Avataři ( Grim David, Konečný Jiří, Šmirous Marek)
  6. Dasty tým ( Štorek Jaroslav, Dostál Martin ml., Dostál Martin, Blažek Jaroslav)
  7. Vítězové ( Jírů Jaroslav, Kotyza Tomáš, Plundra Tomáš, Cvik Mikuláš, Pavelka Michal, Plundra David)
  8. Hobíci ( Hejkrlík Petr, Všetička Tomáš, Dytrt Lukáš, Skořepa Jindřich, Dvořák Václav)
  9. Rakeťáci ( Kacálek Jiří, Talacko Aleš, Křečan Vojtěch, Macháček Ondřej)

 • 2022

  V sobotu 25.6 proběhlo úspěšné zakončení již 41. ročníku Extraligy a Ligy neregistrovaných hráčů klubu TOSK Žamberk. Byl to znovu velmi povedený ročník, do obou soutěží zasáhlo dohromady 15 týmů s celkem 62 hráči na soupiskách. "Letošní ročník byl jedním z vůbec nejvyrovnanějších, většina utkání končila výsledkem 2:1 a mnohdy rozhodovaly až třetí sety, respektive supertiebreaky," pochvaloval si množství dramatických zápasů ředitel soutěže Jakub Kulhánek. Extraligu vyhrál tým Aňiťuk, který si až v posledním utkání základní části zajistil druhé místo ve skupině a mohl si tak zahrát finále s nováčkem soutěže, týmem Klapzubáků. "Tušili jsme, že obhajoba titulu nebude snadná, letos to byla fakt dřina," prohlásil Petr Stránský, jeden z členů vítězného týmu. Ligu ovládl tým Kaňourů. "Je to jeden z nejdéle hrajících týmů v soutěži a zároveň i co do věkového průměru nejstarší tým, proto jim patří velká gratulace," uvedl Jakub Kulhánek. 

  Extraliga:
  1. Aniťuk ( Černý Martin, Stránský Petr, Matoušek Martin, Krsička Jaroslav )
  2. Klapzubáci ( Jindra Adam, Dostál Martin, Jindra David, Jindra Pavel )
  3. Raketou na Mars ( Šveřepa Filip, Dočkalík Radek, Nekola Lukáš, Kolín František, Fremuth Jan )
  4. Turisti ( Wiesinger Wolfgang, Pham Roman)
  5. Poškozený ( Slívko Petr, Andrš Filip, Šmirous Jakub, Sýkora Pavel, Hájek Ondřej )
  6. Buldoci ( Kulhánek Jakub, Ševčík Daniel, Maivald Tomáš, Šmok Daniel, Černý David)

  Liga:
  1. Kaňouři ( Chládek Josef, Heger Zbyňek, Vébr Jaroslav, Kacálek Milan, Hovádek Petr)
  2. Maratonci ( Komůrka Jakub, Grobelný Martin, Válek Radim, Absolón Miroslav, Šimek Pavel )
  3. Páni Kluci ( Lam Li, Nam Tomáš )
  4. Avataři ( Jandík Martin, Grim David, Konečný Jiří )
  5. Hobíci ( Hejkrlík Petr, Všetička Tomáš, Olšavský Miroslav, Vyhnálek Josef, Dytrt Lukáš, Skořepa Jindřich )
  6. Vítězové ( Kotyza Tomáš, Jírů Jaroslav, Cvik Mikuláš, Plundra David)
  7. Trinitas ( Štorek Jaroslav, Pichner Tomáš, Bečvarovský Viktor )
  8. Berdoši ( Doleček Jiří, Šindelář Josef, Bílý Luděk, Groskopf Josef, Hofman Robert )
  9. Rakeťáci ( Křečan Vojtěch, Macháček Ondřej, Talacko Aleš, Kacálek Jiří )

 • 2023

  Tým s - trochu matoucím - názvem Aniťuk z Ústí nad Orlicí dokázal potřetí za sebou vyhrát Extraligu neregistrovaných. V sobotním finálovém duelu (konečný výsledek 2:1) odvracel proti Poškozeným ve čtyřhře matchball! „Letos jsme měli jasně nastavený cíl a tím byl zlatý hattrick, který jsme s velkou pomocí celého týmu dokázali získat. Tabulka byla neskutečně vyrovnaná a vyhrát mohly všechny týmy. Jsem rád, že jsme to byly my,“ prohlásil člen vítězného týmu Petr Stránský. Ředitel soutěže Jakub Kulhánek neskrýval spokojenost s průběhem obou letošních lig: „Jsem moc rád za každý takhle povedený ročník, a to nejen co do počtu týmů, kterých bylo v obou soutěžích celkem 14, ale také za všechny fajn hráče, kterých bylo tento rok na soupiskách celkem 58.“ Ligu ovládl nově složený tým Dobíhačů, který tím získal možnost vyzvat poslední tým Extraligy v barážovém utkání o postup do vyšší soutěže. Finálový den byl zakončen skvělým občerstvením, o které se postaral Roman Pham spolu s Tomášem Namem a jejich kamarády. Pro všechny připravili skvělý kulinářský zážitek z vietnamské kuchyně. "Klukům moc děkuji za jejich ochotu a břemeno, které si na sebe vzali, moc si toho všichni vážíme,“ ocenil povedenou hostinu Jakub Kulhánek.

  Extraliga neregistrovaných 

  1. Aňiťuk (Černý Martin, Stránský Petr, Jemelík David, Franz Jiří )
  2. Poškozený (Andrš Filip, Slívko Petr, Sýkora Pavel, Šmirous Jakub, Hájek Ondřej )
  3. Klapzubáci ( Jindra Adam, Dostál Martin, Jindra David, Jindra Pavel )
  4. Oušťáci ( Matoušek Martin, Krsička Jaroslav, Donát Václav, Matoušek Radim )
  5. Turisti ( Wiesinger Wolfgang, Pham Roman, Faltus Vojtěch)
  6. Hanoi ( Li Lam, Nam Tomáš )
  7. Buldoci ( Maivald Tomáš, Ševčík Daniel, Chára Pavel, Šedý Jaroslav, Kulhánek Jakub)
  8. Raketou na Mars (Nekola Lukáš, Dočkalík Radek, Šveřepa Filip, Kolín František, Moravec Jan)

  Liga neregistrovaných

  1. Dobíhači (Pichner Tomáš, Křečan Vojtěch, Macháček Ondřej)
  2. Maratonci (Komůrka Jakub, Šimek Pavel, Válek Radim, Grobelný Martin, Absolón Miroslav)
  3. Kaňouři (Chládek Josef, Heger Zbyňek, Vébr Jaroslav, Kacálek Milan)
  4. Avataři (Jandík Martin, Konečný Jiří, Šmirous Marek, Grim David)
  5. Hobíci (Hejkrlík Petr, Všetička Tomáš, Vyhnálek Josef, Olšavský Miroslav, Bečvarovský Viktor)
  6. Vítězové (Kotyza Tomáš, Jirů Jaroslav, Cvik Mikuláš, Plundra David, Trejtnar jiří)
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti