Upravit stránku
Lukáš Malý má za sebou vydařený turnaj v dorostenecké kategorii. Na DTJ V Hradci Králové si připsal semifinálovou účast ve dvouhře. O postup do finále jej připravil Ondřej Záplata (TC Nové Město n. Metují, 444. místo celostátního žebříčku) po výsledku 3:6, 6:2 a 0:1 (3). „Dobrý zápas. V supertiebreaku to bohužel nevyšlo. Neměl jsem štěstí a on se zvedl a zahrál dobře,“ uvedl Lukáš Malý. Ve dvojici s Dominikem Kárníkem (TENIS-CENTRUM DTJ HK) postoupil do finále čtyřhry. V něm byli lepší bratři Talábové (Vojtěch a Matěj, oba TENIS-CENTRUM DTJ HK), kteří vyhráli 6:2 a 6:3. „Byl jsem už unavený, vůbec nám to nešlo,“ hodnotil finálový duel Lukáš Malý.
Lukáš Malý (foto: Jana Schlöglová)