Upravit stránku

Adéla Moravcová se představila na A turnaji dorostenek v Ostravě. Přes Terezu Ohnoutkovou (ŽLTC Brno) a Kristýnu Damaškovou (TJ Start Ostrava - Poruba) postoupila v singlu do třetího kola, kde ji porazila Julie Štruplová (Severočeská tenisová) 6:3 a 6:4. Ještě úspěšnější byla ve čtyřhře, v níž společně Vendulou Krýslovou (TK Slavia Plzeň) skončily až ve finále na páru Kateřina Gygalová (TK Slavia Plzeň), Tereza Křenková (Rožnovský tenisový klub) 4:6 a 3:6.

Lukáš Malý se na turnaji dorostenců v České Třebové dostal do semifinále, kde ztroskotal na druhém nasazeném hráči Janu Krejčím (TO TJ Svitavy) 1:6 a 3:6. Ve čtyřhře po boku Jakuba Vrtěny (TO TJ Svitavy) postoupil do finále, které ovládla dvojice Krejčí, Rouchal (oba TO TJ Svitavy) 6:4 a 6:2. Do turnaje zasáhl i další zástupce TOSK Žamberk Maxim Kubelka, kterého v prvním kole dvouhry vyřadil pozdější celkový vítěz Jan Krejčí 6:4 a 6:2.

Na A turnaji dorostenců v Ostravě prohrál v prvním kole Dominik Horálek po dramatickém průběhu s Oliverem Kellerem (TK Olymp Praha) 7:5, 1:6 a 3:6. Ve čtyřhře byl Dominikovým spoluhráčem Lukáš Praus (TENIS-CENTRUM DTJ HK). V prvním kole byla nad jejich síly dvojice Klakurka (Start Brno), Zourek (ŽLTC Brno) po setech 3:6 a 2:6.

Nela Čevorová dosáhla ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Letohradě na finálovou účast. V boji o celkové prvenství podlehla první nasazené hráčce Valerii Polčákové (TK Na Dolině) 1:6, 3:6 a do žebříčku si díky tomu připsala 20 bodů.

Viktor Adámek zasáhl do turnaje starších žáků v Chocni. Dobře rozehranou dvouhru proti Matyáši Marešovi (TK Hlinsko) nakonec nedotáhl do úspěšného konce a po setech 7:6, 2:6 a 0:1 (3:10) ze singlového pavouka vypadl. Ve čtyřhře prohráli s Petrem Klímou (TK Česká Třebová) s párem Brůna (TO TJ Svitavy, Mareš (TK Hlinsko) 2:6 a 4:6.