Upravit stránku

Ondřej Šrámek se o víkendu prosadil na turnaji dospělých v Litomyšli, v soutěži dvouhry nenašel přemožitele a ve finále si poradil s dalším zástupcem TOSK Žamberk Dominikem Jedličkou 6:0 a 7:5. Společně s Dominikem Holišem (TK Radegast) zvítězil i ve čtyřhře, ve finále porazili pár Jiří Crha (TO TJ Svitavy), Jan Junek (TK Dolní Dobrouč) 6:4 a 7:5. "Ve finále dvouhry mi utekl začátek druhého setu, soupeř se pak vzchopil," komentoval vyrovnaný průběh druhého setu Ondřej Šrámek, pro kterého se jednalo o poslední zápas v pomalu končící venkovní sezoně. Poražený finalista netajil své zklamání z výsledku i průběhu utkání. "V prvním setu jsem netrefil ani jeden vítězný balon a bez toho se vyhrát nedá. Zvlášť proti tak kvalitnímu soupeři. Druhý set už nabídl boj o každý míček, Ondra ale pro sebe dokázal získat důležité výměny a díky tomu vyhrál," prohlásil Dominik Jedlička.