Upravit stránku

Naši babytenisté se postarali o nádhernou tečku za letošní mistrovskou sezonou. Po sérii výborných výkonů se probojovali až do oblastního finále Východočeského tenisového svazu, kde mezi nejlepšími týmy regionu vybojovali skvělé 2. místo a zaslouženě si odvážejí stříbrné medaile. Už samotný postup mezi oblastní elitu představoval významný úspěch. Naši babytenisté však během finálového turnaje předvedli nejen tenisové umění, ale také bojovnost, odhodlání a výborného týmového ducha. Na kurtech nechali maximum a svými výkony potvrdili, že budoucnost žamberského tenisu má pevné základy. Velké poděkování patří Darje Pavlové, Elen Hůlkové, Mikuláši Kapounovi a Viktoru Šmokovi za vzornou reprezentaci klubu. Poděkování si zaslouží také rodiče za celosezónní podporu a trenéři, kteří se na tomto krásném úspěchu významnou měrou podíleli.

Máme z vás obrovskou radost. Gratulujeme ke stříbrným medailím a děkujeme za skvělou reprezentaci TOSK Žamberk!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti