Upravit stránku

Znamenitou formu prokazuje v posledním období Tomáš Jandík. Na turnaji starších žáků v Jablonci nad Nisou získal s Jakubem Martínkem (LTK Liberec) titul ve čtyřhře, ve dvouhře byl nad jeho síly pouze první nasazený hráč Daniel Voleský (SK Hamr), který finálový duel ovládl po setech 7:5, 6:2. Žamberecký tenista na kurtu v prvním setu dlouho vládl, diktoval průběh výměn a vypracoval si vedení 5:2 a postupně čtyři setbally. Ani jeden z nich však nevyužil a Daniel Voleský zápas otočil ve svůj prospěch. „Prohra mě mrzí. Řekl bych, že když Dan přečetl můj servis, začal získávat body, protože v prvním setu mi servis dost pomáhal,“ litoval po utkání Tomáš Jandík. Turnaj starších žákyň absolvovala v Chocni Magdaléna Venclová. V prvním kole si poradila s Gabrielou Rybičkovou (TK Česká Třebová) 6:4, 7:6 (2). Postup do semifinále „Máje“ překazila Linda Šrotová (TK Mohelnice) po setech 6:2, 6:2.