Upravit stránku

Náročnou „královéhradeckou misi“ (dva turnaje ve čtyřech dnech) zakončil Tomáš Jandík v neděli turnajovým titulem ve čtyřhře starších žáků v areálu místního Dynama. Společně s Danielem Drápelou (TO TJ Svitavy) přemohli ve finále pár Matyáš Hep (TENIS-CENTRUM DTJ HK) Ondřej Loučka (SK Hamr) 6:3 a 6:4. „V deblu jsme s Danem měli snadné první kolo. Druhé kolo bylo podle mě předčasné finále, super tie break byl dramatický, otočili jsme z 4:7 na konečných 10:8. Pro mě asi nejcennější výsledek v letošní sezoně,“ prohlásil Tomáš Jandík. O dva dny dříve došel na kurtech HIT Cupu s Patrikem Jandíkem (TENIS-CENTRUM DTJ HK) do finále, kde byli na jejich síly Miroslav Podrábský (TJ Sparta Úpice)s Františkem Vaškem (TK Hlinsko) po setech 1:6 a 1:6. Výhry byly tentokrát vzdálené pro mladší žákyně Evu Jandíkovou a Anetu Dostálovou, které se o víkendu představily na turnaji v Chocni. Eva Jandíková podlehla v prvním kole Nikole Polívkové (TC Chrudim) 1:6 a 2:6, Melisa Nermuťová (TENIS-CENTRUM DTJ HK) pak Anetě Dostálové nepovolila v utkání ani game.