Upravit stránku

Ve vypjatém souboji babytenistů proti Svitavám se po dvouhrách (1:3) našim hráčům vzdálilo prvenství ve skupině. V následných čtyřhrách však dokázali celé utkání otočit ve svůj prospěch a díky lepšímu skóre si zajistili nejen vítězství, ale také 1. místo ve skupině. Do oblastního finále tak postoupili z nejvýhodnější možné pozice. Dospělí A si v Pardubicích připsali čtvrté vítězství v řadě a v 1. třídě B obsadili konečné 3. místo. Zajímavostí je, že naše družstvo už druhou sezonu po sobě dosáhlo na nejlepší bodové skóre v celé soutěži. Dvě porážky v průběhu sezony však nakonec znamenaly, že na vyšší umístění to nestačilo. Starší žáci zakončili sezonu také vítězstvím. Při pohledu na konečnou tabulku je může mrzet především těsná porážka 4:5 ve Světlé nad Sázavou hned v úvodním kole soutěže. Právě tento jediný bod je nakonec dělil od postupu do nejvyšší oblastní soutěže.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme za skvělou reprezentaci TOSK Žamberk!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti